Opublikowany: sob, Mar 16th, 2019

1 mln zł na utrzymanie miejskiej zieleni

Zakład Ochrony Zieleni Ekoleg wygrał przetarg na utrzymanie terenów zielonych w centrum miasta. Zadanie warte niewiele ponad 1 mln zł firma będzie realizować do końca 2020 r.

Urzędnicy znaleźli firmę, która zadba o miejską zieleń w centrum. Co znalazło się na liście prac, jakie będzie musiał wykonywać Ekoleg?

– Zakres prac obejmuje m.in.: konserwację zieleni niskiej, pielęgnację trawników, ich koszenie wraz z piaskowaniem, odchwaszczaniem, wapnowaniem, grabieniem i wywozem. Do zadań wykonawcy należeć też będą: sadzenie krzewów żywopłotowych, ich formowanie, pielęgnacja rabat kwiatowych i obsadzenie kwietników roślinami sezonowymi i bylinami – wylicza Zygmunt Mułek z legnickiego magistratu.

Warto podkreślić, że będzie to kolejne zadanie, jakiego podjął się Ekoleg. Wcześniej firma zwyciężyła w przetargu na trzyletnie utrzymanie zieleni w legnickich parkach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..